Adviseurs

Hieronder vindt u de visitekaartjes van onze adviseurs en financieel planners.



Foto Bram Vaessen
Bram Vaessen
Adviseur Particulier
Schade Producten

Bel onze adviseurs particuliere schadeproducten   (06) 551 224 59
E-mail onze adviseurs particuliere schadeproducten   bram.vaessen@iak.nl
Foto Karel Pelgrim
Karel Pelgrim
Adviseur Particulier
Schade Producten

Bel onze adviseurs particuliere schadeproducten   (06) 542 654 98
E-mail onze adviseurs particuliere schadeproducten   karel.pelgrim@iak.nl
Foto Rian van Asten
Rian van Asten
Adviseur Particulier
Schade Producten

Bel onze adviseurs particuliere schadeproducten   (06) 236 068 08
E-mail onze adviseurs particuliere schadeproducten   rian.van.asten@iak.nl
Foto Paul Dekker
Paul Dekker
Adviseur Particulier
Schade Producten

Bel onze adviseurs particuliere schadeproducten   (06) 131 595 79
E-mail onze adviseurs particuliere schadeproducten   paul.dekker@iak.nl
Foto Marieke van den Biggelaar
Marieke van den Biggelaar
Adviseur Particulier
Schade Producten

Bel onze adviseurs particuliere schadeproducten   (06) 512 978 99
E-mail onze adviseurs particuliere schadeproducten   marieke.van.den.biggelaar@iak.nl
Foto Ad van Iersel
Ad van Iersel
Financieel Planner

Bel onze Financeel Planner   (06) 542 655 00
E-mail onze Financeel Planner   ad.van.iersel@iak.nl
Foto William de Jong
William de Jong
Financieel Planner

Bel onze Financeel Planner   (06) 537 56 91
E-mail onze Financeel Planner   william.de.jong@iak.nl

IAK heeft spreekuren op diverse locaties.